Odkryj swój własny świat

możliwości 

Zespół Szkół

i Placówek Oświatowych

w Skale

Zespół Szkół

i Placówek Oświatowych

w Skale

Nasza oferta - Liceum Ogólnokształcące

klasa OPW
KLASA WOJSKOWA OPW

W tej klasie realizowany jest program Ministerstwa Obrony Narodowej OPW - Oddziały Przygotowania Wojskowego. Klasa adresowana jest bezpośrednio do młodzieży, która wiąże swoją przyszłość ze służbami mundurowymi

czytaj więcej
119055915_3286510288102925_4495223923461442395_o
KLASA WOJSKOWO- POLICYJNA

Klasa realizuje program innowacji pedagogicznej „Bezpieczeństwo Publiczne - edukacja dla służb mundurowych”. Zajęcia specjalistyczne prowadzone głównie w 5 Batalionie Dowodzenia w Rząsce, 6 Brygadzie Powietrznodesantowej i Powiatowej Policji w Krakowie

czytaj więcej
klasa biologiczna
Klasa MedycznA

W naszej szkole, poznajemy przyrodę zgodnie z myślą chińskiego filozofa, Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.

czytaj więcej
DSC_0134
KLASA Straży Granicznej pod patronatem Komendanta Karpackiego Oddziału Straży Granicznej

Klasa o tym profilu to oferta dla osób, które lubią aktywny tryb życia i chcą związać swoją przyszłość z pracą w służbach mundurowych, agencjach ochrony oraz w zawodach, gdzie istotne są przepisy prawa i podwyższona sprawność fizyczna

czytaj więcej
straż 3
Klasa strażacko - ratownicza

Naukę opieramy na doświadczeniu, poznajemy przez odkrywanie bo to najbardziej owocne w procesie kształcenia. Kreujemy sytuacje, w których poczujesz się eksperymentatorem, odkrywcą. W klasie realizowany jest program innowacji pedagogicznej "Bezpieczeństwo Publiczne - edukacja dla służb mundurowych".

czytaj więcej

Nasza oferta - technikum

technik informatyk
Technik informatyk

To twórczy, prestiżowy i bardzo dobrze opłacany zawód dla ludzi dynamicznych i pełnych pomysłowości, który zyskał ogromne znaczenie wraz z upowszechnieniem się komputerów oraz rozwojem Internetu. W chwili obecnej informatyka wykorzystywana jest niemal we wszystkich sferach naszego życia od nauki poprzez przemysł, medycynę, a skończywszy na rozrywce.

czytaj więcej
technik logistyk
Technik logistyk

Technik logistyk zajmuje się planowaniem, organizowaniem, kierowaniem i kontrolowaniem przemieszczania towarów od producenta do konsumenta. Technik logistyk analizuje stan zakupów i nimi zarządza, obsługuje zamówienia i organizuje transport, wykorzystując w tym celu systemy informatyczne.

czytaj więcej
logistyk 2
TECHNIK LOGISTYK W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH- KLASA WOJSKOWA opw

Praca dla logistyka czeka dziś wszędzie, w każdym przedsiębiorstwie, instytucjach samorządowych i centralnych. To przyszłość europejskiego rynku pracy. W klasie realizowany jest program innowacji pedagogicznej „Bezpieczeństwo Publiczne - edukacja dla służb mundurowych”.

czytaj więcej
technik turysta
Technik organizacji turystyki

To zawód stworzony dla ludzi kochających piękno świata i natury, pragnących spełniać marzenia swoje i innych o podróżach. Do zadań technika organizacji turystyki należy kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania zleceń, programowania i kalkulowania kosztów imprez turystycznych, czuwania nad prawidłową realizacją zamawianych usług, udzielania informacji o atrakcjach turystycznych.

czytaj więcej

#zaplanuj przyszłość w naszej szkole

O szkole

Klasa wojskowa OPW

Z nami zrealizujesz swoje pasje

Technik informatyk

Technik logistyk, technik spedytor

Technik organizacji turystyki

#projekty unijne

Erasmus+

28.09.2020r. -23.10.2020r.

Praktyki zagraniczne na Krecie

O projekcie
plakatckz

01.05.2020r .– 30.09.2023r.

Centrum Kompetencji Zawodowych

O projekcie

1.10.2018r. – 30.09.2020r.

Wykorzystanie dziedzictwa kulturowego dla rozwoju przedsiębiorczości /KA229/.

O projekcie
60628769_361834961137982_5404616236300500992_n

#Erasmus+

Wymiany międzynarodowe

Projekt V.E.A – Visionary European Agora realizowany jest w ramach akcji KA229 Partnerstwo Strategiczne w latach 2020-2022. Kraje partnerskie to Włochy, Wielka Brytania, Bułgaria.

O projekcie
DSC07892-scaled

#Erasmus+

Wymiany międzynarodowe

Projekt unijny Paszport do Europy umożliwia wymianę młodzieży ze szkołami w Unii Europejskiej. Kraje partnerskie to Hiszpania, Grecja.

o projekcie

#twój drugi dom

Internat 

W internacie jest świetlica, miejsce dla wszystkich. Tu możesz uczyć się w czasie nauki własnej. Opiekunowie internatu służą pomocą. Świetlica wyposażona jest w sprzęt audio-video. Dostęp do Wi-Fi. 

CZYTAJ WIĘCEJ